Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78| info@nutrist.com.tr
Kurumsal Psikolojik Danışmanlık
Kurumsal Psikolojik Danışmanlık
Bireysel Psikoterapi Hizmeti
 
Çalışanlara iş yerinde potansiyellerini arttırma teknikleri ya da verimlilik ve motivasyonlarını arttırma üzerine danışmanlık verilmesinin yanı sıra bireysel anlamda psikolojik sorunların tespit edilmesi ile tedavi ve müdahaleye yönelik bir çalışma uygulanmaktadır. Bu çalışma, bireylerin iş-yaşam dengesini sağlıklı bir şekilde kurabilmesini sağlamaktadır.
 
Kurumsal alanda çalışan uzman psikolog; çalışanların genel yaşam kalitelerinin arttırılması, ekip ilişkileri üzerine çalışılması, iş ortamında yüksek verim ile çalışmalarına katkı sağlayacak teknik ve müdahalelerin uygulanması, kişilik özelliklerinin ve güçlü/zayıf yönlerinin değerlendirilmesi, performans kaygılarının giderilmesi, baş etme becerilerinin arttırılması, çalışma hayatı içerisinde var olan psikolojik sorunları tespit etme ve çözüm yolu bulma konusunda çalışmaktadır. Tüm bu çalışmalar, hem organizasyonlara hem de çalışanlara fayda sağlamaktadır.
 
 
Kurumsal Psikolojik Danışmanlık Hizmet İçeriği
 
Kurumsal Eğitimler
İşe Alım Kişilik Değerlendirme Testleri
Psikolojik Danışmanlık
Çalışanların Psikolojik Durumlarını Değerlendirme
Çalışanların Kişilik Yapılarını Değerlendirme
İş-Yaşam Dengesi Sağlama
Bireysel Terapi
Kurumun Psikolojik Haritasını Oluşturma
 
 
Kuruma Özel İçerikler
 
Kurumumuza özel psikolojik sorunların tespiti ve psikolojik değerlendirmeler, kişilik değerlendirme envanterleri ve anket analizleri sonucu psikoterapi, beslenme, egzersiz, estetik, tıp alanlarında içerik oluşturarak kurum yayın organları (dergi, mail, broşür, afiş vb.) aracılığıyla çalışanların psikolojik ve fizyolojik olarak sağlıklı yaşam sürmelerini amaçlar.
 
 
Kurumsal Eğitimler
 
Uzman klinik psikolog, uzman diyetisyenler ve alanında uzman hekimlerden oluşan ekibimizle sağlıklı bir zihin, psikolojik dayanıklılık, sağlıklı beslenme, vücut ağırlığı yönetimi, sağlıklı yaşamda sürdürebilirlik, stres yönetimi, öfke yönetimi, iş verimliliğini ve motivasyonu arttırma, etkili iletişim kurma, problem çözme teknikleri veya talep edilen farklı konu başlıklarında eğitim ve seminerler verilmektedir. *
 
Etkili İletişim 
Etkili Liderlik
Stres Yönetimi
Öfke Yönetimi
Zaman Yönetimi
Ekip Ruhu Oluşturma 
Motivasyon Arttırma Teknikleri
Duygu Düzenleme Becerileri Kazandırma Teknikleri
Problem Çözme/Baş Etme Becerileri Kazandırma Teknikleri
 
* Kurumun talebi ve ihtiyacına göre yeni eğitimler eklenebilir.
 
 
Kuruma Özel İndirim Anlaşmaları
 
Anlaşmalı olduğumuz kurum çalışanları ve birinci dereceden yakınları (anne, baba, eş, kardeş, çocuk) kliniğimizde verilen hizmetlerden kurumsal anlaşmamız gereğince özel indirim oranlarıyla yararlanabilmektedirler.
 
 
 
REFERANSLARIMIZ
 
*Kurumsal Psikolojik Danışmanlık hizmetimiz hakkında bilgi almak için 0534 960 27 78'den bizi arayabilir veya info@nutrist.com.tr ' ye mail atabilirsiniz. 
 
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1