Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78| info@nutrist.com.tr
Kurumsal Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Kurumsal Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
 
KURUMSAL BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI 
 
Kurumsal Beslenme Danışmanlığı'nda şirket yöneticileri ve çalışanlarının bireysel beslenme durumunu inceliyor; sağlığı iyileştirip, konsantrasyon ve motivasyonu en üst düzeyde tutarak firmanızın gelişimini destekliyoruz.
 
Kurumsal Beslenme Danışmanlığı
Kurumunuzda bireysel beslenme danışmanlığı hizmetinin belirli periyotlarda (haftada 1 tam gün, haftada 1 yarım gün, 15 günde 1 tam gün vb.) sağlanmasını içerir. 
 
Beslenme danışmanlığı hizmet içeriği
Belirli periyotlarda kurum yönetici ve çalışanlarına yerinde diyetisyen hizmeti
Kişisel vücut analizi (yağ ve kas kütlesi, yağ oranı, metabolizma hızı, bölgesel yağ dağılımı vb.)
Kişiye özel beslenme eğitimi
Kişiye özel diyet programı ve takibi
 
Kurumsal Beslenme Analiz ve Raporu
Çalışanların vücut analizleri doğrultusunda sağlık açısından riskli (zayıf veya obez) bireylerin belirlenmesi, kurumsal obezite haritasının çıkarılması, beslenmeyle ilintili hastalık risklerinin belirlenmesi ve iyileştirme önerilerinin raporlanmasını içermektedir.
 
Kuruma Özel İçerikler
Kurumunuza özel değerlendirme ve anket analizleri sonucu beslenme, egzersiz, estetik, tıp ve psikoloji alanlarında içerik oluşturarak kurum yayın organları (dergi, mail, broşür, afiş, intranet, vb.) aracılığıyla çalışanların sağlıklı yaşam bilgi düzeyini arttırmayı amaçlar.
 
Kurumsal Eğitimler
Uzman diyetisyenler, spor eğitmeni, psikolog ve alanında uzman hekimlerden oluşan ekibimizle sağlıklı beslenme, vücut ağırlığı yönetimi, egzersiz, ofiste egzersiz, sağlıklı yaşamda sürdürebilirlik, stres yönetimi, motivasyon, performans arttırma veya talep edilen diğer konu başlıklarında eğitimler verilmektedir.
 
Menü Danışmanlığı
Kurumlardaki yemekhane ve kafelerin menülerinin incelenmesi, çalışanların beslenme ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirilmesi, menü değişiklikleri ve/veya yeni menü planlaması, yemekhane/mutfak gibi bölümlerin denetimi, sağlığa uygunluğu hakkında raporlama ve iyileştirilmeleri içerir.
Restoran ve kafelerde menü danışmanlığında ise, menülerin besin değerlerinin hesaplanması, hizmet sağlanan müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik sağlıklı menü alternatiflerinin planlanması yapılmaktadır.
 
Ürün Danışmanlığı
Gıda ve besin takviyesi (vitamin, mineral, sporcu destek ürünleri, probiyotik, omega-3 vb.) üretimi yapan sektörel firmalara besin içerikleri ve sağlıkla etkileşimleri konusunda bilimsel literatür desteği sağlamak, eğitim materyalleri oluşturmak ve sağlık çalışanı ya da kullanıcı eğitimlerini yürütmek amaçlı kurumsal danışmanlıktır.
 
Egzersiz Danışmanlığı
Kurum çalışanlarının ihtiyaçlarına özel belirli periyotlarda yürüyüş, koşu, pilates gibi egzersiz etkinlikleri düzenlenerek çalışanlara sürdürülebilir sağlıklı yaşam için düzenli egzersiz alışkanlığı kazandırmak hedeflenir.
 
Kurumsal Beslenme Danışmanlığı firmanızı hedeflediğiniz noktaya sağlıkla ulaşmasını sağlayacak önemli bir yatırım; firmanın geleceğine önemli bir katkıdır.
 
Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Ekibimiz;
Uzman Diyetisyenler 
Uzman Klinik Psikologlar
Uzman Hekimler
Spor Eğitmeni
Yaşam Koçu
 
REFERANSLAR
 
Nutrist Beslenme ve Danışmanlık Merkezi ile Güneş Sigorta A.Ş. olarak Kurumsal Beslenme ve Diyet Danışmanlığı 6 ay Sağlıklı Yaşam Hareketi projesini yürüttük. Kurumumuzun 2 ay sürecinde başlattığı program; Nutrist ekibi ve özellikle Diyetisyenimiz Maide Kırveli’nin kişiye özel beslenme danışmanlığı, profesyonel ve samimi yaklaşımı, danışanını danışandan çok düşünen hizmet anlayışıyla 6 ay sürdü. Nutrist ile olan iş birliğimiz ile Güneş Sigorta çalışanları olarak daha sağlıklı, daha iyi beslenen bireyler olduk. Teşekkürler Nutrist ve harika Diyetisyenimiz Maide Kırveli. 
 
Selda Çamlıbel Özkoyuncu
Güneş Sigorta-Kurumsal İletişim Müdürü
 
9 ay önce Nutrist Beslenme ve Danışmanlık Merkezinden Uzman Diyetisyen Hande Seven Avuk ile iletişime geçip Kurumsal Beslenme ve Danışmanlık hizmeti almaya başladık. Bu süreçte Uzman Diyetisyen Maide Kırveli’nin kişiye özel hazırladığı diyet programları, fark yaratan özel tarifleri,çözüm odaklı, samimi ve motive eden  yaklaşımıyla kurumumuzdaki çalışanların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı olmaya devam ediyor.
Sizle çalıştığımız için çok mutluyuz.
 
Eda Tuğutlu Güneç
Token Finansal Teknolojiler - İnsan Kaynakları Yöneticisi
 
Uzman Diyetisen Hande Seven Avuk ile birlikte başladığımız Kurumsal Beslenme ve Diyet Danışmanlığımız 1.5 yıldır beslenme eğitimleri, söyleşiler ve bireysel diyet danışmanlığı ile devame diyor. Bu süreçte Hande Hanım’ın güleryüzlü, bilgili ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde beslenme alışkanlıklarımız değişti. Ayrıca, iş birliğimiz Zer Merkezi Hizmetler çalışanlarının motivasyon ve verimliliğini artırarak kurumumuza olumlu katkılar sağlıyor. Hande Hanım ve ekibine desteği için teşekkür ederiz.
 
Işık Berke Sönmez
Zer Merkezi Hizmetler- İnsan Kaynakları Müdürü 
 
REFERANSLARIMIZ 
 

*Kurumsal Beslenme Danışmanlığı hakkında bilgi almak için 0534 960 27 78'den bizi arayabilir veya info@nutrist.com.tr ' ye mail atabilirsiniz.

Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1