Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78| info@nutrist.com.tr
Nutrist Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi,
Doktor Diyetisyen Hande Seven Avuk tarafından sağlıklı yaşam ve beslenme hakkında güncel, güvenilir bilgi paylaşımıyla bireylerin sürdürülebilir davranış değişikliği edinmesini ve toplumda sağlıklı bir bilinç oluşmasını amaçlayarak 2016 yılında kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu alanında uzmanlaşan beslenme uzmanları, klinik psikologlar ve çözüm ortakları ile birlikte size güvenilir, özverili ve etik değerler çerçevesinde hizmetler sunmak adına hem bireysel hem de kurumsal danışmanlık vermektedir.
 
Nutrist olarak amacımız, çocukluk çağından itibaren süre gelen yanlış beslenme alışkanlıklarını bireylerin yaşam tarzlarına uygun, sınırlayıcı ve katı kuralları olmadan, danışanların psikolojik ve sosyal uyumunu arttıracak şekilde değiştirmek; aç kalmadan doya doya kilo kontrolü sağlamak ve bireye özel beslenme tedavisi oluşturarak daha sağlıklı bir hayata adım atmalarını desteklemektir. Bununla birlikte 2019 yılından bu yana Nutrist Kids markasını da kurarak özellikle bebek, çocuk ve adölesan dönem sağlıklı beslenme konusunda danışmanlık verilmeye başlanmıştır.
 
Nutrist Psikoloji'de ise, farklı yaş gruplarından bireylerin yeme davranışlarının kontrolü, anksiyete, yas ve travma gibi psikolojik sağlığını olumsuz etkileyebilecek, bireylerin yaşam kalitelerini düşürecek süreçlerde hem bireysel hem de kurumsal danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
 
Nutritst ailesi olarak, danışanlarımızı beslenme ve psikoloji eğitimleriyle donatarak bilinen yanlışları ve tabuları düzelterek bireylerin daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat yaşamalarını diliyoruz.
 
 
Sizlerle de bu amacımızı paylaşmaktan memnun oluruz.
 
NUTRİST
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1