Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78| info@nutrist.com.tr
Prof. Dr. Ferit Demirkan
Dr. Demirkan 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Bölümünde mezun oldu. İhtisas eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde gerçekleştirdi. Asistanlığı sırasında 2 yıllığına gittiği Utah University Medical School’da Dr. Maria Siemionow’la mikrocerrahi araştırma fellowluğu yaptı. Burada daha çok ekstremite nakli üzerinde çalıştı. İhtisas eğitimini tamamladıktan sonra 1 yıllığına Taiwan Chang Gung Üniversitesi’nde Dr. Fu-Chan Wei il klinik mikrocerrahi fellowluğu yaptı. Burada kanser sonrası onarımlar konusunda çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra Mersin ÜniversitesiTıp Fakültesinde Plastik Cerrahi Anabilim Dalını kurdu. 2002 yılında Ghent University’de kanser sonrası meme onarımı konusunda visiting fellow oldu. Aynı yıl doçentliğini aldı. 2004 yılında European Board of Plastic Surgery sınavını geçecek fellow of EBOPRAS ünvanını aldı. 2005 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Anabilim Dalını kurdu. 2009 yılında profesör oldu. 2010 yılında İstanbul Fulya Acıbadem Hastanesi geçti. 2013-2016 yılları arasında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı. 2017 yılında kendi estetik merkezi olan Demirkan Clinic’i açtı. 2011 tarihinden beri hasta turizmi ile de uğraşan Dr. Demirkan Avrupa, Azerbaycan, Körfez Ülkeleri ve Ortadoğu’dan pek çok estetik ve rekonstrüktif hasta kabul etmektedir.
 
Dr. Demirkan uluslararası dergilerde yayınlanmış 50’den fazla makalesi, çeşitli kitap bölümleri ve mikrocerrahi konusunda bir kitabı vardır. Türk Mikrocerrahi Derneği Başkanlığı yapan Dr. Demirkan 3 dönem Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve 2 dönem The World Society for Reconstructive Microsurgery derneğinde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.
 
Estetik cerrahinin her alanında çalışan Dr. Demirkan özellikle burun, meme, yüz ve vücut şekillendirme işlemleri yapmaktadır. 
 
 
 

Çözüm Ortaklarımız !

Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1