Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78 | info@nutrist.com.tr
Maide Kırveli

Lisans eğitimini İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ’nde başarıyla tamamlamış ve ‘’Diyetisyen’’ ünvanı almıştır. Şu anda BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Yüksek Lisans programında eğitimine devam etmektedir. Acıbadem Sağlık Grubu, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli özel ve devlet hastanelerinde yatan hastaların beslenme takipleri, beslenme ve diyet polikliniği ve kurum yemek hizmetleri gibi bölümlerde yaptığı stajlardan deneyimler elde etmiştir.

Üniversite eğitimi süresince zayıflama diyetlerinin metabolizma üzerine etkileri ve yeme bozuklukları gibi konularda yoğun araştırmalar yapmıştır. Obezite cerrahisi, sporcu beslenmesi, ketojenik diyetler, genetik beslenme danışmanlığı gibi çeşitli konularda aldığı özel eğitimleri başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. 2017 yılı itibariyle NUTRİST Beslenme ve Diyet Merkezi’nde sağlıklı yaşam ve beslenme önerileri, kilo kontrolü, hastalıklarda beslenme tedavisi, sporcu beslenmesi, gebelikte beslenme, kurumsal beslenme ve diyet danışmanlığı gibi konularda danışmanlık vermeye devam etmektedir. Ayrıca, NUTRİST Kurumsal Beslenme Koordinatörü olarak GÜNEŞ SİGORTA, A&T BANK, SAMSUNG, TÜRK NİPPON SİGORTA  çalışanlarına ve DEMİRKAN CLINIC danışanlarına kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermiştir. 
 
*Diyetisyen Maide Kırveli'den Bireysel Beslenme Danışmanlığı için randevu almak veya ücretsiz ön görüşme yapmak için tıklayınız. 
 

Uzman Ekibimiz İle Tanışın !

Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1