Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78| info@nutrist.com.tr
Maide Kırveli
 
Lisans eğitimini İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ’nde 2016 yılında başarıyla tamamlamış ve ‘’Diyetisyen’’ ünvanı, 2020 yılında ise aynı üniversitenin Yüksek Lisans programını başarıyla tamamlayarak ''Uzman Diyetisyen'' ünvanı almaya hak kazanmıştır. Acıbadem Sağlık Grubu, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi, Bahçelievler Devlet Hastanesi gibi önemli özel ve devlet hastanelerinde yatan hastaların beslenme takipleri, beslenme ve diyet polikliniği ve kurum yemek hizmetleri gibi bölümlerde yaptığı stajlardan deneyimler elde etmiştir.
 
Üniversite eğitimi süresince zayıflama diyetlerinin metabolizma üzerine etkileri ve yeme bozuklukları gibi konularda yoğun araştırmalar yapmıştır. Yüksek Lisans tezini ''Kuvvet Egzersizi Yapan Yetişkin Erkeklerde Kas Dismorfisi, Beden Algısı ve Beslenme Durumu Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi'' üzerine yapmıştır. 
 
Obezite cerrahisi, hastalıklarda beslenme tedavisi, ketojenik diyetler, geriatri (yaşlı) diyetisyenliği, genetik beslenme danışmanlığı gibi çeşitli konularda aldığı özel eğitimleri başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. 
 
2017 yılı itibariyle NUTRİST Beslenme ve Diyet Merkezi’nde sağlıklı yaşam ve beslenme önerileri, kilo kontrolü, hastalıklarda beslenme tedavisi, yaşlılarda beslenme (geriatri diyetisyenliği) ve diyet tedavisi,  kurumsal beslenme ve diyet danışmanlığı gibi konularda danışmanlık vermeye devam etmektedir. Ayrıca, NUTRİST Kurumsal Beslenme Koordinatörü olarak GÜNEŞ SİGORTA, A&T BANK, KOÇ ZER, OPET, TOKEN, İNGAGE, ARÇELİK çalışanlarına kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. İş hayatı boyunca çeşitli şirketlere kurumsal danışmanlık vermiş, yüzlerce danışan takibi yapmış, kısa ve uzun dönem iş birliklerini desteklemiş ve kurumsal beslenme danışmanlığı  çalışmalarına devam etmektedir.  
 
KATILDIĞI EĞİTİM VE KONGRELER 
 
1.Metabolik ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kursu MBCDD Kasım 2017 Cerrahpaşa Cerrahi Toplantıları Obezite ve Metabolik Hastalıkları Tedavisinde Etkin Cerrahi Yöntemler. Obezite ve Metabolik Hastalıklar Cerrahisi
2.Kış Okulu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ocak 2017
Farklı spor dallarında egzersiz ve beslenme sempozyumu TDD eğitimleri Şubat 2018
4.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Anoreksiyadan Obeziteye Yeme Bozuklukları Diyetisyeni Kursu Acıbadem Üniversitesi Şubat 2015
7.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Geriatri Diyetisyenliği Kursu Acıbadem Üniversitesi Nisan 2018
Besin İlaç Etkileşimleri Kursu TDD Eğitimleri Şubat 2017
Anadolu'da Beslenme, Yemek ve Mutfak Kültürü Okan Üniversitesi Ekim 2014
 
KİTAP
 
KIRVELİ M, Brokoli (Sülforafan), Fonksiyonel Besinlerin Sağlıktaki Rolü, Güven Plus Grup A.Ş. Yayınları, Mart 2021, E-ISBN 978-605-7594-54-9
 
 
*Uzman Diyetisyen Maide Kırveli'den Beslenme ve Diyet Danışmanlığı için randevu almak veya ücretsiz ön görüşme yapmak için tıklayınız. 

 

Uzman Ekibimiz İle Tanışın !

Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1