Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78| info@nutrist.com.tr
İrem Göncüoğlu
İrem Göncüoğlu, lisans eğitimini 2019 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise 2021 yılında Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli lisansüstü programında yüksek onur derecesi ile tamamlayarak “uzman klinik psikolog” unvanını almıştır.
 
Eğitimi süresince Fransız Lape Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi psikiyatri kliniklerinde stajyer psikolog olarak görev almıştır. Korto Psikoloji ve Pür Psikoloji Danışmanlık Merkezi’nde asistan psikolog olarak çalışmış, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde klinik psikoloji alanında uzmanlık stajını tamamlamıştır. Işık Üniversitesi Klinik Uygulama ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde süpervizyon eşliğinde yetişkin psikoterapisi çalışmalarını yürütmüştür. Yüksek lisans tez çalışmalarını ise Dr. Öğr. Üyesi Emel Erdoğdu danışmanlığında yeme tutumu ile bağlanma stili, aleksitimi ve obsesif kompulsif belirtiler arasındaki ilişkilerin incelenmesi üzerine tamamlamıştır.
 
Prof. Dr. Doğan Şahin’den Üst Düzey (Nevrotik) Kişiliklerde Dinamik Psikoterapi Eğitimi, Psk. Dr. Feyza Bayraktar’dan Yeme Bozuklukları Temel Eğitimi, Türk Psikologlar Derneği’nden Travma Psikolojisi Eğitimi ve Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulama Eğitimi almıştır. Varoluşçu Psikoterapiler Derneği'nin vermiş olduğu Varoluşçu Vaka Buluşmaları isimli seminerlere birçok kez katılım sağlamıştır. Rorschach ve Projektif Testler Derneği tarafından düzenlenen Psikanalitik Psikopatoloji ve Projektif Testlere Giriş Seminerleri’ni tamamlamış olup Rorschach Testi ve TAT Eğitimi’ne devam etmektedir. 
 
Çalışma konuları arasında bağlanma, duygu düzenleme, duygu ifadesinde zorluklar, kayıp ve yas süreçleri, travmatik yaşantılar, stres, kaygı, depresyon, kişilerarası ilişki sorunları, romantik ilişkiler, bireyleşme-ayrışma sorunları, yeme tutumu, yeme bozuklukları, psikosomatik yakınmalar, obsesif kompulsif belirtiler yer almaktadır. 
 
Türk Psikologlar Derneği (TPD) üyesidir.
 
Nutrist Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel psikoterapi hizmeti vermektedir. Aynı zamanda, DİMES çalışanlarına kurumsal psikolojik danışmanlık yapmaktadır.
 
 
*Uzman Klinik Psikolog İrem Göncüoğlu'ndan randevu almak için 0534 960 27 78'den bizi arayabilir veya Online Randevu alabilirsiniz.
 
 

Uzman Ekibimiz İle Tanışın !

Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1