Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78 | info@nutrist.com.tr
İlayda Özkök
 
İlayda Özkök, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra aynı yıl kazandığı Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü 2017 yılında onur derecesiyle tamamlayıp "Diyetisyen" ünvanını almaya hak kazanmıştır. Uno, Academic Hospital, Nadire Ahmet Uzun ASM, Darüşşafaka, Özel Maltepe Ersoy Hastanesi, Gebze Medical Park Hastanesi, Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi çeşitli devlet ve özel hastanelerde edindiği staj deneyimlerimden sonra İstanbul'da NB Kadıköy Hastanesi'nde çalışmaya başlayıp danışanlarına kilo kontrolü, yeme bozuklukları ve hastalıklarda beslenme tedavisi konularında yardımcı olmuştur. Sağlıklı yaşam, obezite, yeme bozuklukları, ketojenik diyetler gibi çeşitli konularda katıldığı sempozyum ve konferansları, aldığı özel eğitimleri başarıyla tamamlayarak bu alanlarda sertifika almaya hak kazanmıştır.
 
2018 yılı Eylül ayı itibariyle Nutrist Beslenme Danışmanlık Merkezi'nde danışan kabulüne başlamıştır. Bunun yanısıra, Opeth Fuchs çalışanlarına da kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. 
 
*Diyetisyen İlayda Özkök'ten Bireysel Beslenme Danışmanlığı için randevu almak veya ücretsiz ön görüşme yapmak için tıklayınız. 

Uzman Ekibimiz İle Tanışın !

Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1