Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78 | info@nutrist.com.tr
A. İrem Hatipoğlu

Asiye İrem Hatipoğlu, lisans eğitimini İSTANBUL BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ’nde yüksek onur belgesi ile tamamlamış  ve ‘’Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen’’ unvanını almıştır.

 

Lisans eğitimi süresince önemli kurumlarda yetişkin ve çocuk bireylerin beslenme programlarının ve kurumsal beslenme hizmetlerinin planlanması konularında yaptığı stajlardan deneyimler elde etmiştir. 2018 yılında Çek Cumhuriyetinin en önemli sağlık üniversitesi olan Masaryk Üniversitesinde yaz stajını tamamlamıştır. Bu stajı süresince Masaryk Üniversitesi ve ona bağlı Üniversite Hastaneleri, Devlet Hastaneleri, Huzurevi ve Çocuk Sağlığı Polikliniğinde de staj yapma imkanı olmuştur. Bu kurumlar dışında şehirdeki diğer üniversitelerde düzenlenen eğitimler, tanıtımlar ve workshoplara misafir öğrenci olarak katılım sağlamıştır.

 

Üniversite eğitimi boyunca sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme, anne ve çocuk sağlığı gibi konularda yapılan eğitim, seminer, kongrelerde güncel beslenme bilgilerini takip etmiştir. 2019 yılı itibariyle NUTRİST Beslenme ve Diyet Merkezi’nde "Anne & Çocuk Diyetisyeni" olarak anne ve çocuk  beslenmesi, gebelik öncesi dönemde beslenme, gebelikte beslenme, emzirme döneminde beslenme, çocukluk çağı obezitesinin önlenmesi, sağlıklı büyüme ve gelişime yönelik takip ve eğitimler, çocuk ve gençlerde yeme bozuklukları, karbonhidrat sayımı, vücut ağırlığı kontrolü konularında beslenme takipleri ve yetişkinlere kurumsal beslenme konularında danışmanlık vermeye başlamıştır.


.
 
*Diyetisyen A. İrem Hatipoğlu'ndan Bireysel Beslenme Danışmanlığı için randevu almak veya ücretsiz ön görüşme yapmak için tıklayınız. 

Uzman Ekibimiz İle Tanışın !

Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1