Loading
X
Bizi Hemen Arayın 0534 960 27 78 | info@nutrist.com.tr
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
 
BİREYSEL  PSİKOTERAPİ
 
"Kendi algılarımız bize zarar verebilir. Algılarını değiştirirsen zarardan kurtulabilirsin."- Irvin D. Yalom
 
 
Bireysel psikoterapi danışan ve psikoterapistin birlikte yürüdüğü bir yoldur. Bu yolculukta kişi kendini tanıma ve anlama yolunda bir adım atmaktadır. Terapi sürecinde danışanın kendi içsel dünyasını keşfettiği bir  yolculuğa çıkması ile kendi eksik kalan ihtiyaçlarını fark edip karşılamaktadır. Psikoterapi esnasında, kişiye rahatsızlık veren semptomların azaltması temel hedef alınarak duyguları, düşünceleri, algısı ve davranışları bir bütün olarak değerlendirilmekte ve çalışılmaktadır.
 
Psikoterapi ortamı ile danışanın terapist tarafından koşulsuz kabul görmesi ve hiçbir durumda yargılanmaması sonucunda danışan ile güvenilir, destekleyici ve samimi bir ilişki kurulmaktadır.
 
Bireyin sağlıklı bir hayat sürebilmesinin temel koşullarından biri  ruhsal ve zihinsel açıdan sağlıklı olabilmesine bağlıdır. Kişinin yaşadığı ya da tanık olduğu travmalar, iç dünyasında ya da ilişkilerinde yaşadığı zorluklar ve çatışmalar nedeniyle yaşanan psikolojik sorunların yol açtığı olumsuz duygular sonucunda bir uzmandan yardım alması bireye  fayda sağlamaktadır. 
 
Farklı psikoterapi yaklaşımları edindiğim eğitimlerim , kişinin hikayesine, ihtiyacına ve farklılıklarına göre uygun bir psikoterapi ve tedavi şekli belirlememi sağlamaktadır.  BDT (bilişsel davranışçı terapi), Şema Terapi, hastaya uygun çeşitli yaşantısal teknikler ve travma terapisi modellerini psikoterapi sürecinde danışanın ihtiyacına göre uygulamaktayım.
 
 
*Uzman Klinik Psikoloğumuzdan randevu almak için 0534 960 27 78'den bizi arayabilir veya info@nutrist.com.tr ' ye mail atabilirsiniz. Online randevu almak için tıklayınız.
 
 
*Ofisimize ulaşım sağlayamayan bireyler için Online Psikoterapi yapılamaktadır. Online Psikoterapi sürecine ilişkin bilgi için tıklayınız.
 
 
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy
Nutrist - Diyetisyen İstanbul Şişli Fulya Beşiktaş Mecidiyeköy Whatsapp
0534 960 27 78
Bize Hemen Ulaşın
1